Trójka zawodników Diamentu Pstrągowa: Karolina Dziedzic, Sylwia Bancer i Dominik Pazdan brała udział w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu Full Contact Seniorów i Juniorów,
które odbywały się w Luboniu koło Poznania. Z imprezy tej zawodnicy przywieźli trzy medale, w tym dwa z najcenniejszego kruszcu i jeden barwy srebrnej.

Sylwia Bancer (juniorka młodsza, kat. wagowa +60kg) w półfinale pokonała Paulinę Radzimierską z klubu KT Legia Warszawa poprzez RSC w 1 rundzie. W finale po bardzo wyrównanej
i zaciętej walce jednogłośnie na punkty (3:0) zwyciężyła Jolantę Cichoń z Klubu Sportowego Evan Nowy Sącz i została uznana przez sędziów najlepszą zawodniczką rozgrywanych mistrzostw wśród juniorek młodszych. Dodajmy, że Sylwia dwa tygodnie wcześniej zdobyła swój pierwszy złoty medal w Mistrzostwach Polski w kat. juniorów młodszych w formule Low Kick (mistrzostwa odbywały się w Ożarowie Mazowieckim) i również uznana została za najlepszą juniorkę młodszą mistrzostw.

Karolina Dziedzic (seniorka, kat. wagowa -70kg) rywalizację rozpoczęła także od półfinału w którym zmierzyła się z Agnieszką Osial (KT Legia Warszawa), wygrywając go pewnie na punkty 3:0. Takim samym wynikiem zakończyła się jej walka finałowa z Kamilą Berek z klubu Champion Gdańsk.

Dominik Pazdan (senior, kat. wagowa -75kg) podczas mistrzostw stoczył cztery walki. W eliminacjach pewnie, bo przed czasem w drugiej rundzie przez RSC pokonał Dominika Karczewskiego z Mławskiego Centrum Sportów Walki. W walce ćwierćfinałowej nie dał szans zawodnikowi KS Wielkopolanin Poznań wygrywając z nim na punkty 3:0. Również półfinał Dominik rozstrzygnął na swoją korzyść, wygrywając z doświadczonym zawodnikiem MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie - Sebastianem Prokopem. Dopiero w finale Pazdan musiał uznać wyższość Roberta Krasonia z Piotrowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom Center. Srebrny medal Dominika to również ogromny sukces.