Bardzo dobry występ zanotowali zawodnicy Diamentu Pstrągowa podczas Pucharu Europy w Kickboxingu. Puchar rozegrano w Krynicy-Zdroju w dniach 30 kwietnia do 3 maja.

Wysoką formę potwierdził junior Krzysztof Kucharzyk startujący w kat. -63,5 kg w formule K-1. Krzysztof zdobył złoty medal, pokonując przed czasem przez RSC zawodnika ze Słowacji i w finale zawodnika z Knurowa.

Sylwia Bancer startująca jako kadetka starsza w formule Light Contact zdobyła złoty medal i w formule Full Contact jako juniorka młodsza również medal złoty.

W Pucharze startowali również Mateusz Szczepan (junior) i Dawid Dziedzic (kadet młodszy). Obydwaj zdobyli brązowe medale w formule Kick Light.

W Pucharze oprócz polskich zawodników startowali również  reprezentanci Słowacji, Czech, Ukrainy, Czarnogóry, Mołdawii, i Gruzji. W sumie Puchar zgromadził ok. 700 zawodników.