Serdecznie zapraszamy na charytatywne dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości! Wzięcie udziału jest bezpłatne, a ZA KAŻDEGO UCZESTNIKA ORGANIZATOR PRZEKAŻE 1ZŁ POTRZEBUJĄCYM.

Środki te otrzymają podopieczni DOMU DZIECKA. Jest to IV edycja charytatywnego wydarzenia organizowanego co roku przez portal edukacyjny https://www.dyktanda.pl/ 

DYKTANDO ODBĘDZIE SIĘ 11 LISTOPADA 2023 r. Będzie podzielone na 5 kategorii wiekowych, tak aby każdy mógł rozwiązać tekst o odpowiednim poziomie trudności. Zapraszamy zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Szkoła, która będzie najliczniej reprezentowana w charytatywnym dyktandzie, wskaże dom dziecka, do którego trafią zebrane środki. Dlatego warto uczestniczyć licznie w wydarzeniu. Każdy uczestnik będzie mógł określić "swoją" szkołę - zarówno uczniowie, jak i osoby dorosłe (nauczyciele i rodzice).

Dyktando zostanie specjalnie przygotowane na tę okazję. Pojawią się w nim wątki patriotyczne, będzie wspominało znane postacie i wydarzenia. DYKTANDO BĘDZIE DOSTĘPNE DO ROZWIĄZANIA W APLIKACJI ZDAY.

Szczegóły wydarzenia, m.in. godziny rozpoczęcia dyktanda dla każdej z grup wiekowych, znajdują się na stronie: https://zday.pl/dyktando-charytatywne/